Čas na serveru 21:50:54

Ivan Bukovský
Salome

Id: 381401

Salome

  •  / Salome / Ivan Bukovský
  •  / Salome / Ivan Bukovský
  •  / Salome / Ivan Bukovský

olej/sololit, rozměr 140 x 105 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

32 100