Čas na serveru 10:30:46

Ivan Bukovský
V zamyšlení

Id: 414201

V zamyšlení

  •  / V zamyšlení / Ivan Bukovský

olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 546x

Vyvolávací cena:

9 000