Čas na serveru 09:23:23

Ivan Exner
Bez názvu

Id: 381101

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Ivan Exner
  •  / Bez názvu / Ivan Exner
  •  / Bez názvu / Ivan Exner

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 60