Čas na serveru 08:31:29

Ivan Gruber
Ovocné zátiší

Id: 192405

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Ivan Gruber

olej/plátno, rozměr cca 54 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 96x

Vyvolávací cena:

2019,07-1,15,19,40,00
( 15.7.2019, 19:40:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

30.5.2019 21:22 5 000 Kč