Čas na serveru 12:43:48

Ivan Gruber
Ovocné zátiší

Id: 192405

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Ivan Gruber

olej/plátno, rozměr cca 54 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 273x

Vyvolávací cena:

15.7.2019, 19:40:00

30.5.2019 21:22 5 000 Kč