Čas na serveru 09:10:33

Ivan Gruber
Portrét

Id: 209713

Portrét

  •  / Portrét / Ivan Gruber
  •  / Portrét / Ivan Gruber
  •  / Portrét / Ivan Gruber

olej/plátno, rozměr 58 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený autorský rám

zobrazeno: 1148x

Vyvolávací cena:

9.12.2019, 19:38:00

30.11.2019 7:28 3 500 Kč