Čas na serveru 15:11:53

Ivan Horyna
Děvče s mandolínou

Id: 335207

Děvče s mandolínou

  •  / Děvče s mandolínou / Ivan Horyna

olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1663x

Vyvolávací cena:

8 069