Čas na serveru 13:10:56

Ivan Horyna
Dvě dívky

Id: 335205

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Ivan Horyna
  •  / Dvě dívky / Ivan Horyna
  •  / Dvě dívky / Ivan Horyna

olej/karton, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

zobrazeno: 709x

Vyvolávací cena:

9 000