Čas na serveru 09:38:03

Ivan Horyna
Kubistický portrét

Id: 335202

Kubistický portrét

  •  / Kubistický portrét / Ivan Horyna

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 25 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2604x

Vyvolávací cena:

13 900