Čas na serveru 14:08:56

Ivan Horyna
Kůň

Id: 335206

Kůň

  •  / Kůň / Ivan Horyna
  •  / Kůň / Ivan Horyna
  •  / Kůň / Ivan Horyna

olej/karton, rozměr viditelný 33,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 779x

Vyvolávací cena:

7 000