Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaIvan Horyna
Pijan
Id: 489404
olej/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 164x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,13,19,39,00
( 13.5.2024, 19:39:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |