Čas na serveru 12:51:26

Ivan Ouhel
Hnědý kopec

Id: 391403

Hnědý kopec

  •  / Hnědý kopec / Ivan Ouhel
  •  / Hnědý kopec / Ivan Ouhel
  •  / Hnědý kopec / Ivan Ouhel

olej/akvarel/papír, rozměr listu 15 x 17,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena:

5 870