Čas na serveru 00:48:47

Ivan Ouhel
Krajina

Id: 381102

Krajina

  •  / Krajina / Ivan Ouhel
  •  / Krajina / Ivan Ouhel
  •  / Krajina / Ivan Ouhel

olej/plátno/překližka, rozměr 79 x 59 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

zobrazeno: 12083x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 69