Čas na serveru 03:33:49

Ivan Ouhel
Metamorfózy

Id: 197514

Metamorfózy

  •  / Metamorfózy / Ivan Ouhel
  •  / Metamorfózy / Ivan Ouhel
  •  / Metamorfózy / Ivan Ouhel
  •  / Metamorfózy / Ivan Ouhel

ručně kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 30 cm, ve spodní části značeno, datováno, číslováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1764x

Vyvolávací cena:

1 300