Čas na serveru 01:56:56

Ivan Ouhel
Pod povrchem

Id: 401606

Pod povrchem

  •  / Pod povrchem / Ivan Ouhel
  •  / Pod povrchem / Ivan Ouhel
  •  / Pod povrchem / Ivan Ouhel

kombinovaná technika, olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 14,5 x 11,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1216x

Vyvolávací cena: