Čas na serveru 03:21:10

Ivan Ouhel
Z ateliéru

Id: 362403

Z ateliéru

  •  / Z ateliéru / Ivan Ouhel
  •  / Z ateliéru / Ivan Ouhel
  •  / Z ateliéru / Ivan Ouhel
  •  / Z ateliéru / Ivan Ouhel

malba/plátno/lepenka, rozměr 23,5 x 11,2 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně fotografie autora s dílem

zobrazeno: 3906x

Vyvolávací cena:

21 000