Čas na serveru 14:57:14

Ivan Ouhel
Zahrada

Id: 369706

Zahrada

  •  / Zahrada / Ivan Ouhel
  •  / Zahrada / Ivan Ouhel
  •  / Zahrada / Ivan Ouhel
  •  / Zahrada / Ivan Ouhel
  •  / Zahrada / Ivan Ouhel

kombinovaná technika/olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně fotografie autora při tvorbě

zobrazeno: 811x

Vyvolávací cena:

12 800