Čas na serveru 08:41:44

Ivan Ouhel
Zelené akcenty

Id: 410503

Zelené akcenty

  •  / Zelené akcenty / Ivan Ouhel

olej/akvarel/papír, rozměr listu 17,5 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena fotografie autora s dílem

zobrazeno: 3368x

Vyvolávací cena:

5 800