Ivan Pinkava
Samotář
Id: 503107
fotografie/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 2159x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,14,21,25,00
minimální příhoz 500 Kč