Čas na serveru 16:48:09

Ivan Pinkava
X Y Z

Id: 503108

X Y Z

  •  / X Y Z / Ivan Pinkava
  •  / X Y Z / Ivan Pinkava
  •  / X Y Z / Ivan Pinkava

fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 4126x

Vyvolávací cena:
12 500

13 500

2024,05-1,13,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu