Ivan Pinkava
X Y Z
Id: 503108
fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 4126x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
13 500 Kč
2024,05-1,13,21,16,00
minimální příhoz 500 Kč