Čas na serveru 01:03:13

Ivan Sedliský
Akt

Id: 482301

Akt

  •  / Akt / Ivan Sedliský
  •  / Akt / Ivan Sedliský
  •  / Akt / Ivan Sedliský
  •  / Akt / Ivan Sedliský

strukturovaná malba, olej/písek/plátno, rozměr 55 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 13083x

Vyvolávací cena:

22 000