Čas na serveru 00:21:33

Ivan Sedliský
Dívka

Id: 200027

Dívka

  •  / Dívka / Ivan Sedliský
  •  / Dívka / Ivan Sedliský
  •  / Dívka / Ivan Sedliský
  •  / Dívka / Ivan Sedliský

malba/plátno, rozměr 105 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3436x

Vyvolávací cena:
2 800

16 500