Čas na serveru 12:13:28

Ivan Sedliský
Dívka v bílých šatech

Id: 350302

Dívka v bílých šatech

  •  / Dívka v bílých šatech / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 65 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

16 500