Čas na serveru 11:05:50

Ivan Sedliský
Dívka v zahradě

Id: 109701

Dívka v zahradě

  •  / Dívka v zahradě / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 6365x

Vyvolávací cena:

20 000