Čas na serveru 19:50:36

Ivan Sedliský
Hlava dívky

Id: 61804

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2834x

Vyvolávací cena:
1 200

14 500