Čas na serveru 02:44:58

Ivan Sedliský
Portrét s černým sluníčkem

Id: 465701

Portrét s černým sluníčkem

  •  / Portrét s černým sluníčkem / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 100 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 965x

Vyvolávací cena:

16 500