Čas na serveru 11:36:07

Ivan Sedliský
Spolupráce v oblasti elektroniky

Id: 233908

  •  / Spolupráce v oblasti elektroniky / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 110 x 160 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena:

7 000