Čas na serveru 08:43:43

Ivan Sedliský
Žena se sluncem

Id: 37101

Žena se sluncem

  •  / Žena se sluncem / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, drobná poškození malby, původní stav

zobrazeno: 2432x

Vyvolávací cena:

4 600