Čas na serveru 04:47:02

Ivan Sedliský
Žena v bílých šatech

Id: 337802

Žena  v bílých šatech

  •  / Žena  v bílých šatech / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3643x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 57