Čas na serveru 16:10:10

Ivan Svatoš
Valdštejnská ulice

Id: 940

Valdštejnská ulice

  •  / Valdštejnská ulice / Ivan Svatoš

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole Ivan Svatoš, datováno 1995, původní stav, přiložen výstavní katalog

zobrazeno: 6396x

Vyvolávací cena:

3 600