Čas na serveru 09:34:28

Ivana Barazi
Kytara bikiny

Id: 235201

Kytara bikiny

  •  / Kytara bikiny / Ivana Barazi

malba na hudebním nástroji, rozměr cca 63 x 33 cm, značeno na zadní straně s datací, drobné poškození, stav viz foto

zobrazeno: 1929x

Vyvolávací cena:

6 000