Čas na serveru 22:56:14

Ivana Štenclová
Amy

Id: 420901

Amy

  •  / Amy / Ivana Štenclová
  •  / Amy / Ivana Štenclová
  •  / Amy / Ivana Štenclová

laser cut/akryl/překližka, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Autorský certifikát vyhotovený autorkou

zobrazeno: 5396x

Vyvolávací cena:
15 000

110 000