Čas na serveru 18:36:03

Ivana Štenclová
Salvador Dalí

Id: 440601

Salvador Dalí

  •  / Salvador Dalí / Ivana Štenclová

překližka/akryl, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorkou

zobrazeno: 3889x

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Příhozy: 48