Čas na serveru 01:26:37

Ivanka Bukovac
Autoportrét

Id: 2036

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Ivanka Bukovac

olej/plátno, rozměr plátna 46,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, volné v rámu, rám značně poškozen, lehce vyboulené poškozené plátno, původní stav

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:

2 900