Čas na serveru 00:03:47

Ivanka Bukovac
Portrét Václava Kovárny, učitele Ivanky Bukovac

Id: 932

  •  / Portrét Václava Kovárny, učitele Ivanky Bukovac / Ivanka Bukovac

olej/karton, rozměr malby 70 x 48 cm, signováno vlevo dole Ivanka V. Bukovac, datováno 1919, portrétovaný Václav Kovárna byl učitelem autorky obrazu, několik otlačenin na malbě, oděrky na rámu, z pozůstalosti po Doc. Františku Kovárnovi teoretikovi umění

zobrazeno: 1595x

Vyvolávací cena:
3 800

6 000