Čas na serveru 21:12:58

Ivanka Bukovac
Řásnovka

Id: 89101

Řásnovka

  •  / Řásnovka / Ivanka Bukovac
  •  / Řásnovka / Ivanka Bukovac
  •  / Řásnovka / Ivanka Bukovac
  •  / Řásnovka / Ivanka Bukovac

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1142x

Vyvolávací cena:

9 500