Čas na serveru 16:58:08

Ivanka Bukovac
Šití

Id: 1502803

Šití

  •  / Šití / Ivanka Bukovac
  •  / Šití / Ivanka Bukovac
  •  / Šití / Ivanka Bukovac

olej/plátno, rozměr 47,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2411x

Vyvolávací cena:
2 200