Čas na serveru 17:16:46

Ivo Adolf Rublič
Ležící akt

Id: 17106

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Ivo Adolf Rublič

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 45, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2622x

Vyvolávací cena:
900

1 700