Čas na serveru 04:45:54

Ivo Saliger
Doktor, dívka a smrt

Id: 411801

Doktor, dívka a smrt

  •  / Doktor, dívka a smrt / Ivo Saliger

lept/papír, rozměr listu 84 x 61 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, drobné flíčky na ploše papíru

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:

4 900