Čas na serveru 21:32:19

J. Bossi
Konvolut dvou kusů

Id: 14103

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / J. Bossi

Zima - léto, olej/plátno, rozměr každého 52,5 x 26,5 cm, nepůvodní rámy, oděrky na rámech, lehce poškozeno

zobrazeno: 2113x

Vyvolávací cena:
2 200

2 900