Čas na serveru 10:40:47

J. Jankovský
Na lodičce

Id: 19502

Na lodičce

  •  / Na lodičce / J. Jankovský
  •  / Na lodičce / J. Jankovský
  •  / Na lodičce / J. Jankovský

olej/plátno, rozměr 61 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2205x

Vyvolávací cena:

2 700