Čas na serveru 12:20:52

J. K. Novák
S kočkou

Id: 376704

S kočkou

  •  / S kočkou / J. K. Novák
  •  / S kočkou / J. K. Novák
  •  / S kočkou / J. K. Novák

olej/plátno, rozměr 69 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 245x

Vyvolávací cena:
2 800

2022,10-1,17,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu