Čas na serveru 19:53:03

J. K. Novák
S kočkou

Id: 376704

S kočkou

  •  / S kočkou / J. K. Novák
  •  / S kočkou / J. K. Novák
  •  / S kočkou / J. K. Novák

olej/plátno, rozměr 69 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 944x

Vyvolávací cena:
2 800

13 500