Čas na serveru 00:00:22

J. Kubižňák
Mezi staveními

Id: 41506

Mezi staveními

  •  / Mezi staveními / J. Kubižňák

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1456x

Vyvolávací cena:
800

1 600