Čas na serveru 01:09:03

J. Kubižňák
Ve vesnici

Id: 41507

Ve vesnici

  •  / Ve vesnici / J. Kubižňák
  •  / Ve vesnici / J. Kubižňák
  •  / Ve vesnici / J. Kubižňák
  •  / Ve vesnici / J. Kubižňák

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2151x

Vyvolávací cena:
800

1 800