Čas na serveru 00:48:57

J. Marek
Sedící akt

Id: 73302

Sedící akt

  •  / Sedící akt / J. Marek
  •  / Sedící akt / J. Marek
  •  / Sedící akt / J. Marek

pálená hlína, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno na podstavci, podstavec drobně poškozen

zobrazeno: 2390x

Vyvolávací cena:

3 100