Čas na serveru 07:46:15

J. Moravec
Dívka s růží

Id: 200025

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / J. Moravec
  •  / Dívka s růží / J. Moravec
  •  / Dívka s růží / J. Moravec

malba/sololit, rozměr cca 87 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

4.9.2019, 19:32:00

3.9.2019 8:44 1 200 Kč