Čas na serveru 19:46:45

J. Moravec
Růže

Id: 208703

Růže

  •  / Růže / J. Moravec
  •  / Růže / J. Moravec
  •  / Růže / J. Moravec

olej/sololit, rozměr 87 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 997x

Vyvolávací cena:

1 800