Čas na serveru 10:23:46

Jaroslav Poš
Ostrov na soutoku

Id: 1389

Ostrov na soutoku

  •  / Ostrov na soutoku / Jaroslav Poš

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2299x

Vyvolávací cena:
800

1 100