Čas na serveru 12:31:21

J. Rombald
Na poli

Id: 1153

Na poli

  •  / Na poli / J. Rombald
  •  / Na poli / J. Rombald
  •  / Na poli / J. Rombald

olej/plátno, rozměr plátna 79,5 x 96,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, oděrky na rámu, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 4407x

Vyvolávací cena:

12.6.2014, 22:00:00

12.6.2014 20:22 4 500 Kč