Čas na serveru 12:10:40

J. Rombald
Sklizeň

Id: 24308

Sklizeň

  •  / Sklizeň / J. Rombald
  •  / Sklizeň / J. Rombald
  •  / Sklizeň / J. Rombald

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 3551x

Vyvolávací cena:

2 700