Čas na serveru 07:18:22

J. S.
Šťastný Jamrtál

Id: 278702

Šťastný Jamrtál

  •  / Šťastný Jamrtál / J. S.
  •  / Šťastný Jamrtál / J. S.
  •  / Šťastný Jamrtál / J. S.

kombinovaná technika/olej/inkoust/akryl/tisk/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně datováno a popsáno, olištováno, získáno přímo od autora

zobrazeno: 3200x

Vyvolávací cena:

17 000

2020,12-1,07,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu