Čas na serveru 11:20:08

J.S.
Šťastný Jamrtál

Id: 278702

Šťastný Jamrtál

  •  / Šťastný Jamrtál /  J.S.
  •  / Šťastný Jamrtál /  J.S.
  •  / Šťastný Jamrtál /  J.S.

kombinovaná technika/olej/inkoust/akryl/tisk/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně datováno a popsáno, olištováno, získáno přímo od autora

zobrazeno: 6968x

Vyvolávací cena:

27 000